Ponuka firiem na predaj bez predošlých záväzkov

Zakladaním firiem a ich predajom sa zaoberajú spoločnosti, ktoré majú v náplni aj ďalšie úkony podobného zamerania. Či už potrebujete firmu založiť, zrušiť, zlikvidovať, alebo by ste chceli virtuálne sídlo, môžete sa na nich s dôverou obrátiť. Ponúkajú dokonca aj firmy na predaj. Akú firmu si tu môžete kúpiť a čo tým získate?

firma

Firma na predaj, ktorú založili podobné agentúry a spoločnosti je úplne bez záväzkov, čo vám aj pri jej predaji garantujú. Jej účel je skôr práve predaj a pomoc tým, ktorí potrebujú začať podnikať alebo mať firmu hneď a bez dlhého čakania. Zakladanie novej firmy stojí totiž najmä veľa času a úsilia. Naopak, ak si kúpite už založenú s.r.o. bez záväzkov, tak iba ušetríte čas a možno aj nejaké tie financie, keďže napríklad nemusíte splácať základné imanie a platiť všetky súdne poplatky.

Ready made spoločnosť kúpite už od necelých 500 €. Závisí potom na konkrétnej aktuálnej ponuke firiem. Môžete si takto zaobstarať dokonca aj platcu Dph a ušetriť ďalší vzácny čas.

dievca na balkone

Výhody firiem na predaj sú mnohé a okrem šetrenia vášho času a peňazí, napríklad máte už pri kúpe firmy vypracované všetky potrebné dokumenty a pridelené všetky potrebné registrácie, vrátane zápisu do obchodného registra. Výhod je teda množstvo a rozhodne je výhodou aj to, že v cene takejto firmy máte aj zmenu obchodného názvu, zmenu sídla spoločnosti, ako aj zmenu predmetov činností resp. živností, ktoré s.r.o. musí mať a ktoré potrebujete mať vy vo svojej firme.

Postup je taký, že si danú firmu viete online rezervovať a potom dostanete ďalšie inštrukcie a informácie k predaju. Po podpise potrebných zmlúv o prevode podielu na vás, môžete prakticky hneď začať konať. Firmy na predaj nemajú predošlé záväzky ani činnosť i keď v prípade, že by ste potrebovali firmu s históriou, aj taká sa v ponuke určite nájde a je aj patrične označená.