Nevšedná krása striebra a kamienkov v podobe náušníc

Strieborné šperky sú podobne ako iné módne kúsky vždy záujmom módnych tvorcov a stylistov. Masívna a honosná výzdoba na strieborných šperkoch, aj vrátane dámskych náušníc prešla módnym vývojom a aktuálne sa prispôsobila modernej dobe, ktorá sa vyznačuje jednoduchšou krásou a nezvyčajnou eleganciou.

elegantný strieborný šperk

Módne štýly sa kombinujú, elegancia sa prelína so športovými prvkami a tomu je prispôsobená kolekcia strieborné náušnice, ktorá zákazníkom ponúka všetky druhy strieborných náušníc, od konzervatívnych kruhových tvarov až po elegantné visiace náušnice s farebnými drahými kamienkami.

Ich prednosťou je kvalita, módny vzhľad, majstrovské spracovanie a základná surovina – striebro s požadovanou čistotou a puncom. Rýdzosť použitého striebra má hodnotu 925/1000, čo v praxi vyjadruje, že v pôvodnej surovine je viac ako 90% striebra a šperk má teda svoju vlastnú hodnotu. Striebro bolo vždy zaujímavou surovinou, vzácnou a platí to aj dnes, náleziská striebra sú chránené a je im venovaná pozornosť. Striebro je v porovnaní s inými drahými kovmi ako napríklad platina, zlato lacnejšie a aj preto sú strieborné šperky veľmi obľúbené, dámy, ženy a slečny si ich môžu dovoliť a dokonca aj obmieňať.

visiace strieborné náušnice

Ponúkaná kolekcia sa vyznačuje aj spoľahlivým uzatváraním, čo je najmä pre náušničky s rubínom, opálom, citrinínom alebo hodnotnými Swarowskeho kameňmi priam nevyhnutné.Z ponuky si vyberiete aj mimoriadne elegantné a ženské modely s perličkami, ktoré doplnia nielen spoločenský odev, ale dokážu vytvoriť peknú kombináciu aj so športovým oblečením. Ženskú šiju a jej krásu vyzdvihnú najmä visiace náušnice alebo atraktívne kruhové, ktoré pri správne zvolenom účese vytvoria samostatný šperk na akúkoľvek príležitosť. Drobné kruhové a pozlátené náušnice zo striebra sú vhodné na významnejšie pracovné udalosti alebo na slávnostné príležitosti. Vždy majte na pamäti, že náušnice a účes sa vhodne dopĺňajú a vždy sa vzájomne podporujú.