Nechajte sa rozmaznávať

Veríte v skryté energie v našom tele? Postupom času sme sa naučili ako ich uvoľňovať a tak prispievať k zlepšeniu našej psychickej aj fyzickej kondície. Niečo takéto sme sa naučili dosiahnuť aj pomocou rôznych masáží, ako sú napríklad tantrické či senzuálne masáže. O tantrickej masáži ste už zrejme počuli ale počuli ste už aj o senzuálnej masáži? Čo to vlastne senzuálna masáž je a na čo sa využíva? Predstavíme Vám výhody senzuálnej masáže a jej účinky pre naše telo.

masáž

Masáže sú obecne známe vďaka tomu, že dokážu uvoľniť telo a zbaviť bolesti pomocou tých správnych dotykov a bez akýchkoľvek liekov. Čo je samozrejme atraktívne pre mnohých ľudí s bolesťami chrbtice ale taktiež masáže ľudia vyhľadávajú aj pre relax. Kvôli čomu však ľudia vyhľadávajú senzuálne masáže? Mnoho ľudí si pod týmto názvom zrejme predstaví nejaký druh sexuálnej masáže, ktorá sa končí orgazmom. Nie je to však celkom tak. Počas tejto masáže sa využíva masáž celého tela a je potrebné prejaviť sto percentnú dôveru voči svojmu partnerovi. Ako pri každej masáži tak aj pri tejto je dôležité aby ste uvoľnili celé svoje telo a nechali všetky problémy a zlé myšlienky, ktoré Vás ťažia ďaleko za sebou. Podstatné je sústrediť sa na jemné dotyky partnera a nechať sa unášať atmosférou.

senzualna masaz

V našom salóne nájdete profesionálky, ktoré Vám zaručia nezabudnuteľný zážitok, počas ktorého si naplno oddýchnete a svojmu telu doprajete to čo si zaslúži. Príjemné prostredie obohatené príjemnou vôňou len prispeje k Vášmu odpočinku u nás. Celá procedúra prebieha v čistote, taktiež si u nás môžete vychutnať aj teplý kúpeľ, ktorý Vám pomôže k uvoľneniu a čerstvému čistému pocitu. Partnerka, ktorú si zvolíte s Vami bude po celý čas komunikovať, takže jej môžete kedykoľvek povedať čo Vám je príjemné a čo nie, jej prácou je nie len dokonale odvedená senzuálna masáž ale aj starostlivosť o klienta aby si z masáže odniesol len tie najpríjemnejšie pocity.