Čistenie kanalizácii AB-Krtkovanie

Bez ohľadu na to, či ste obyvateľom mesta, alebo obce, občas sa stane, že kanalizácia, ktorá je vo vašom obydlí zavedená potrebuje vyčistiť. Práve pre také prípady je najvhodnejšie využiť služby. Okrem krtkovania poskytujú aj TV monitoring, opravu potrubí a rôzne iné inštalatérske práce. Krtkovanie v Trnave https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii-trnava/ má dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a poskytuje zákazníkom maximálne profesionálny prístup, čo zabezpečuje bezproblémové vykonanie práce. Všetky služby poskytované firmou AB-Krtkovanie sú vykonávané kvalifikovanými pracovníkmi s množstvo skúseností a takisto oceníte aj ich nonstop prevádzku.

Kanalizácia

Sú tak k dispozícií kedykoľvek a keďže problémy s kanalizáciou sa nehlásia dopredu, ale operatívne, máte záruku čo najskoršieho možného vyriešenia tohto nepríjemného problému. Okrem 24-hodinovej pohotovosti je veľkou výhodou aj to, že pri objednaní prác vás nečakajú žiadne skryté poplatky ani platby navyše, pričom doprava na miesto objednávky je taktiež zdarma. V podstate zaplatíte len za to, čo skutočne firma vykoná. Ceny sú stanovené podľa náročnosti.

Kanál

Všetky úkony sú vykonávané modernou technikou, ktorá umožňuje prácu vykonať skutočne efektívne. Okrem klasického krtkovania AB-Krtkovanie poskytuje TV monitoring kanalizácie, trasovanie potrubia a aj frézovanie kanalizácie. Monitoring sa vykonáva za pomoci digitálnej kamery zavedenej priamo do potrubia. Trasovanie potrubí patrí k náročnejším úkonom, a vykonáva sa vtedy, ak nie je známa trasa kanalizácie, respektíve odpadového potrubia. Používa sa na to rádiolokačná technológia. Pri frézovaní kanalizácii je hlavným cieľom odstránenie hrubých nečistôt ako sú napríklad betón, alebo stavebné materiály, z potrubia. Firma pôsobí na celom západnom Slovensku a v prípade záujmu ich môžete kontaktovať nonstop.