Ponuka tantra masáží v meste Banská Bystrica

Tantrické masáže v Banskej Bystrici sa ponúkajú cez webovú stránku privatportal.sk (sú dohľadateľné pod heslom tantra Banská Bystrica Privatportal). V prvom rade po zadaní príslušnej stránky do prehliadača sa stránka uisťuje, že návštevník má minimálne 18 rokov. Je to z dôvodu povahy jednotlivých masáží. Stránka povoľuje svojim klientom možnosť výberu masáže, pritom sa klientovi ukazujú jednotlivé masérky a ich špecializácia na jednotlivé masáže. Na tejto stránke nájdete veľa rôznych druhov masáží (okrem tantrickej masáže tam napríklad nájdete masáž prostaty, nuru masáž), veľa masáží je realizovaných technikou telo na telo (teda sa masérka priamo opiera o klienta celým telom). Niektoré masáže sú realizované telom masérky (konkrétne sú tieto masáže realizované prsiami masérky).

Tantra masáž

Pre zajednanie príslušnej masáže si klient navolí mesto, v ktorom chce masáž absolvovať (v tomto prípade je to mesto Banská Bystrica, okrem nej je v ponuke ďalších 16 miest v každom kraji Slovenska), zvolí si masáž, akú by si želal absolvovať (v ponuke je 14 druhov masáží vrátane tantrickej masáže). Klient si môže zvoliť či chce alebo naopak nechce eskort. Rovnako si môže navoliť, či by si želal, aby príslušná masérka, ktorá sa objaví v ponuke, bola profesionálka alebo amatérka a môže si navoliť aj jej vek. Nachádzajú sa tu rôzne kategórie veku (18-25, 26-30, 31-35, 36+). V ponuke je aj možnosť klienta zvoliť si pohlavie maséra (samozrejme záleží na tom, či je v ponuke pre príslušnú masáž a v príslušnom mieste na výber iba jedna masérka ženského pohlavia alebo je masérov viac a sú aj mužského pohlavia).

Tantra masérka

Na tantrickú masáž v Banskej Bystrici sa špecializuje masérka s menom HOT Carmen, ktorá má momentálne https://aktualne.centrum.sk/zahranicie/europa/liderka-prisla-parlamentne-kreslo-turecka-politicka-je-momentalne-vo-vazbe.html 38 rokov. Podľa poskytovateľa stránky je táto konkrétna masérka jediná, ktorá v meste Banská Bystrica poskytuje služby tantrickej masáže. Poskytovateľ stránky privatportal.sk taktiež uviedol, že daná masérka je overená a je profesionálka. Po rozkliknutí jej profilu sa klientovi zobrazí jej číslo a inštrukcie, ktoré je potrebné splniť, aby masérka vedela, že sa jedná o zákazníka. Na jej profile sa, samozrejme, nachádzajú aj informácie o masérke, ktorá služby poskytuje, takže si ju klient vie predstaviť. Samozrejme je tu uvedený aj cenník: 30 minút masáže stojí 70€ a 60 minút masáže stojí 100 €.