Prečo vám Tantrické masáže pomôžu

Tantrická masáž umožňuje zmyselnú relaxáciu a znovuzískanie energie. Vyčerpávajúca práca a stresujúce prostredie si časom vyberajú svoju nevyhnutnú daň. Rituálna masáž celého tela s láskyplnými dotykmi hlavy a krku odbúrava hlboké bloky a harmonizuje celé telo. Uvoľnením a usmernením sexuálnej energie potom navodíme harmonizujúci stav mysle a tela, ktorý je tak potrebný pre manažérske rozhodovanie. Tantrické masáže sú príjemné a potešenie je jedným z tých pocitov, ktoré popisujeme ako https://www.ta3.com/clanok/1115003/stat-pozastavuje-vsetky-sluzby-na-ktore-je-potrebny-e-podpis.html úplne úžasné. Kým bude váš masážny terapeut, uistite sa, že cítite veľa sexuálneho napätia a potešenia, čo je skvelé pre vašu náladu a pomáha vám udržať si zdravý rozum.

relax na plaži

Rovnako ako bežná masáž, aj tantrická masáž môže celkom pomôcť zlepšiť prekrvenie tela. Samozrejme, zahŕňa to prehmatávanie kože a trenie a trenie. To spôsobí presun krvi do kapilár a do iných oblastí tela. Zvýšená vazodilatácia prostredníctvom masáže môže pomôcť zlepšiť krvný obeh. Vazodilatácia je proces rozširovania krvných ciev a ich približovanie k povrchu kože.

energická žena

Keď sa hladké svaly lemujúce cievy uvoľňujú, krvný tlak sa znižuje a obmedzenia sa znižujú. Zníženie krvného tlaku a obmedzenie umožňuje zvýšenie krvi prechádzať cez cievy. Umožnenie prechodu väčšieho množstva krvi cez cievy zlepšuje cirkuláciu, pretože krv sa po tele prenáša rýchlejšie. Zlepšuje spojenie s partnerom – jedným z hlavných cieľov tantrickej masáže je byť si vedomý rozkoše, ktorú prežívate vy a váš partner. Zameranie sa jeden na druhého a na to, ako reagujete na určité dotyky po celom tele, vám môže pomôcť zblížiť sa. Tantrická masáž (lingamová masáž) má pre mužov množstvo výhod. Správne vykonaná tantrická masáž môže mužovi pomôcť načerpať jeho sexuálnu energiu, a tým zlepšiť jeho náladu a priviesť ho do bodu sebauvedomenia, kde si bude istý svojou sexualitou a…