Vianoce vo svetlách

Krása Vianočných svetiel a príjemnej atmosféry v kruhu najbližšej rodiny. To je asi obraz krásnych Vianoc väčšiny z nás. Preto neváhajte a objednajte si ešte dnes na stránke veselevianoce.sk Vianočné svetlá či už na Váš Vianočný stromček, alebo len tak na výzdobu interiéru či exteriéru. Vianočné svetlá dodajú celkovej Vianočnej atmosfére to pravé kúzlo a vy si tak môžete spríjemniť a skrášliť svoj domov. Samozrejme, nezabúdajme, že aj počas najkrajších sviatkov v roku je nutné pracovať, a preto, aby ste sa v práci cítili naozaj príjemne, aj počas Vianočných sviatkov, je na mieste, myslieť na Vianočnú výzdobu aj na pracovisku. Preto si tu môžete nájsť vhodné Vianočné svetelné LED reťaze aj na výzdobu vo Vašom zamestnaní.

Vianočné svetlá

Vianočné osvetlenie v podobe Vianočných LED reťazí si môžete zakúpiť v rôznych farebných prevedeniach ale rovnako tak aj v rôznych dĺžkach. Nutné je pri objednaní svetelných reťazí dbať na to, aby tieto boli vhodné práve podľa umiestnenie a teda je nutné dodržiavať kritérium IP ochrany. Nájdete tu svetelné reťaze rozdelené pre výzdobu a teda ich umiestnenie vo vonkajšom prostredí, teda v exteriéry, ale naopak aj reťaze vhodné pre výzdobu z vnútra a teda v interiéry.

Vianočná vločka

Pri svetelných reťaziach určených pre vonkajšiu výzdobu a teda určených pre exteriér je IP ochrana vyššia a tieto svetelné reťaze sú konštrukčne inak vyrábané, aby dokázali odolávať vonkajším vplyvom, počasiu. Môžete si vyberať v dĺžke reťazí od 10 metrov, pričom si môžete zvoliť akékoľvek farebné prevedenie, od studenej a teplej bielej, až po červenú, zelenú či modrú. Pri týchto svetelných reťaziach si môžete zvoliť takzvaný FLASH efekt, pri ktorom tieto svetelné reťaze preblikávajú, čo vytvára celkovú akoby trblietavú atmosféru týchto svetiel. Samozrejme, tieto kritériá je možné si vybrať aj pre svetelné reťaze určené pre interiér a teda pre vnútornú výzdobu. Dĺžku svetelných reťazí je možné nakonfigurovať pomocou napojenia viacerakých segmentov s pomocou EASY – CONNECT.