Suché steny- suchý dom

Zbavte sa vlhkých múrov a stien vo svojom dome. Zbavte sa nepríjemného, zatuchnutého zápachu a čo ešte horšie, nezdravých plesní vytvorených nadmernou vlhkosťou stien a muriva. Nemusíte takýto dom hneď predávať, či inak sa ho zbavovať. Postačí svoj problém zveriť do rúk odborníkom a nechať si svoj dom podrezať. Konkrétnejšie, nechajte si podrezať vlhké murivo, čoho následkom dôjde k vykonaniu sanácie a hydroizolácie muriva a k jeho ošetreniu injektážou.Podrezanie domu Vám na sto percent zabezpečí zbavenie sa vlhkosti a neustálej tvorbe nových plesní, ktoré dokážu spôsobiť nemalé zdravotné ťažkosti.

tehlová stena

Pre správne zvládnutie tejto neľahkej záchrany Vášho domu je samozrejme nutné mať nejaké skúsenosti v danej oblasti. Spoločnosť DUOTRA je spoločnosť, zaoberajúca sa stavebnou činnosťou obnovy v oblasti sanácie vlhkého muriva, a na trhu pôsobí už niekoľko rokov, čo jej napomohlo v získaní mnohých potrebných skúseností práve v samotnej praxi. Táto prax a potrebné vedomosti robia zamestnancov spoločnosti profesionálnych odborníkov. Preto sa neobávajte a zverte svoj dom do našich rúk. Zabezpečíme Vám sto percentnú úspešnosť, a preto Vám na podrezanie domu a jeho následných ošetrení voči opakovanému namoknutiu a vlhkosti ponúkame doživotnú záruku.

plesnivé múry

Ako také podrezanie domu vlastne vyzerá? V prvom rade je nutné vedieť, že podrezanie domu je možné uskutočniť viacerými metódami, ktorými naša spoločnosť DUOTRA disponuje. V ponuke nájdete podrezanie muriva pomocou špeciálnej motorovej píly ale aj pomocou diamantového lana. V prvom rade je nutné vykonať celkovú sanáciu domu a teda samotného muriva, následne je možné vykonať na vlhkom murive sanáciu. Po podrezaní muriva vyššie uvedenými metódami, ako je podrezanie špeciálnou pílou, alebo diamantovým lanom, tento podbijeme nerezovými plechmi, ktoré zaručia prerušenie kontaktu od spodných častí domu a teda od najvlhkejšej časti základov, sa môže pristúpiť k injektáži muriva a jeho následnému, postupnému vysušovaniu. Takto ošetrený dom Vám viac nebude opakovane nasiakavať vlhkosťou, čo samozrejme ochráni samotné steny od následnej, opakovanej tvorby plesní.