Nekvalitný spánok sa dá ľahko vyriešiť

Aký by mal vlastne kvalitný spánok vyzerať? Určite by ste sa mali zobudiť oddýchnutí a svieži, plní energie bez negatívnych pocitov alebo nebodaj ubolení či dolámaní – či už v oblasti chrbta alebo krku. Kvalitný spánok ide ruka v ruke s dňom ktorý Vás čaká a jeho kvalita ovplyvňuje viac ako si dokážete predstaviť. Spokojný človek potrebuje kvalitný a zdravý spánok ako soľ a v prípade jeho dlhodobého nedostatku sa to môže odraziť na Vašom celkovom zdraví či už po fyzickej no aj po psychickej stránke.

V mnohých prípadoch je riešenie až príliš jednoduché. Za kvalitu spánku je najčastejšie zodpovedný matrac na ktorom spíte, a ak ste majiteľom matraca ktorý má už čo to odžité prípadne vôbec nevyhovuje Vašej postave problémy na seba určite nenechajú dlho čakať. Možno sa sami čudujete prečo sa neustále budíte alebo ráno nevstávate oddýchnutí – a pritom môže byť riešenie naozaj veľmi jednoduché.

matrac

Každému človeku vyhovuje iný typ matraca a pred kúpou nového je dobré položiť sám sebe zopár otázok na ktoré si odpoviete – aký matrac mi vyhovuje viac z hľadiska tvrdosti, aký matrac mi vyhovuje viac z hľadiska materiálu alebo samotnej štruktúry, aké mám od neho očakávania. Ak si na to odpovedať neviete, existuje aj iná možnosť. V tom prípade stavte na istotu s ktorou určite netrafíte vedľa a zadovážte si matrac z pamäťovej peny, ktorý sa Vášmu telu prispôsobí dokonale. Prečo? Pretože matrac z pamäťovej peny sa s ľahkosťou prispôsobí každému typu tela tým, že vychádza z Vašej hmotnosti v kombinácii s telesnou teplotou a poskytne Vám tak stopercentnú oporu. Vy sa viac nebudete cítiť dolámaní a nebude Vás všetko bolieť, matrac z memory peny Vám zabezpečí dokonalý komfort počas celého nočného spánku.

pamäťová pena

Spoločnosť SEGUM má pre Vás pripravených niekoľko druhov pamäťových matracov v rôznych rozmeroch, no dokážeme Vám ich vyrobiť aj v atypických veľkostiach podľa Vašich potrieb. Netrápte sa už viac ponocovaním a dolámaným chrbtom, v prípade spánku stavte radšej na istotu, ktorá Vám dá presne to čo Vaše telo potrebuje.