Spite pohodlne

Kvalitný matrac a tým následne kvalitný spánok si zaslúži každý z nás. Kvalitný matrac je základom zdravia. Práve preto by ste mali venovať pozornosť kvalitným matracom od spoločnosti SEGUM. Tieto matrace nie sú,,len matrace,,. Je to Vaša pohoda, Vaše zdravie, Váš odpočinok a naša starosť. Nechajte nás presvedčiť Vás o kvalite matracov od SEGUM.

spiaca rodinka

Výrobe ortopedických matracov sa venujeme už od roku 1992 a práve to nám výrazne napomohlo v ich kvalitnej úprave vhodnej pre každého. Nájdete si tu ten svoj matrac či už hľadáte matrac lacnejší, no kvalitný, ale aj v prípade, že hľadáte matrac kvalitný, no zároveň luxusný. Taktiež kráčame s dobou a práve inováciou postelí sa menili aj naše matrace, ktoré sú v dnešnej dobe žiadané skôr vo vysokom prevedení, no vieme pre Vás vyrobiť matrace aj na mieru a teda priamo na zákazku. Snažíme sa vyjsť v ústrety každému zákazníkovi a práve pre to je tu ponuka vyskúšať si tieto matrace na podnikových predajniach. Tu sa máte možnosť stretnúť s príjemným personálom v podobe spánkových poradcov, ktorý Vám pomôžu a ochotne poradia s výberom matracov najvhodnejších pre Vás. Tieto matrace si na podnikových predajniach môžete vyskúšať a osobne sa s nimi,,zoznámiť,,.

Naše podnikové predajne nájdete v Bratislave, Senici a Žiline.

spiaca žena

V ponuke matracov nájdete viacero kategórií matracov, ako sú napríklad matrace sendvičové alebo matrace pružinové. Každý matrac má osobité prevedenie a preto je ich životnosť skutočne dlhá. Pri pružinových matracoch sa môžete stretnúť s bežnými pružinovými matracmi ale aj s takzvanými taštičkovými matracmi, v ktorých je postup výroby týchto pružinových matracov skrytý vo všití každej pružiny zvlášť do špeciálnych textilných vrecúšok, ktoré sú následne vzostupne uzatvorené do taktiež špeciálnych textilných taštičiek po viacero kusov, čo v konečnom dôsledku mnoho násobne prevyšuje ich odolnosť oproti bežným pružinovým matracom, no zároveň umožňuje vhodné prispôsobenie rôznych veľkostí pružín voči postave a proporciám človeka. Každopádne na matrace Banská Bystrica nájdete ponuku kvalitných matracov, ktorá stojí za Vaše povšimnutie.