Možnosti osvetlenia led pásmi

Túžite po oživení vášho interiéru? Skvelým riešením je práve použitím led pásov. Keď máte veľmi malé okno vo vašej kúpeľni a netúžite po tom, aby pri každej návšteve kúpelne sa vám rozsvietil, využite vynikajúci nápad v podaní led pásika po obvode zrkadla. Led pás môže svietiť omnoho dlhšie, nemá vysokú spotrebu energie a vy budete mať postačujúce svetlo. Môžete ho umiestniť aj inde. Skvelou voľbou je umiestnenie pod vaňu, a tým samozrejme aj navodiť útulnú atmosféru, či dokonca osvetliť rohy kúpeľne.

led-ziarovka-18w-studena-biela-smd2835-e27

Avšak samotný výber je už len na vás a na vašej rodine. Ak by ste chceli zútulniť iné časti rodinného domu, vhodnou izbou je práve obývacia izba. V nej trávite určite množstvo vášho voľného času s rodinou, pre to by ste tento priestor nemali brať na ľahkú váhu, ale mali by ste mu venovať dostatočnú pozornosť. Umiestnite preto led pásik na strop. Dokonca aj v rôznych tvaroch, čo vám spríjemní pobyt v obývacej miestnosti. Ak túžite po tlmiacom osvetlení, vyskúšajte led pásy so stmievaním a budete sa cítiť naozaj príjemne vo vašom rodinnom dome. Fantázií sa medze nekladú.

Nepoznám nikoho, kto by nemal v dome tmavé kúty, ktoré jednoznačne potrebujú a vyžadujú si nejaké to osvetlenie. Či už to je z bezpečnostných dôvodov, alebo len estetických. Výdatne dbajte na osvetlenie schodiska, hlavne ak máte v dome maloleté deti alebo starších rodinných príslušníkov, ktorí majú iste slabší zrak a obmedzenú pohyblivosť pri chôdzi.

žiarovka, nápad, dvere

Vynikajúcim riešením na osvetlenie kuchyne alebo kuchynskej pracovnej doske môže byť práve osvetlenie led pásmi. Sú naozaj všestranné a hodia sa hocikde vo vašom krásnom, útulnom rodinnom dome. Niekedy stačí naozaj málo a prídete k úrazu pri krájaní a príprave obedu alebo večere pre vašu rodinu. Preto by ste nemali zanedbávať ani tento priestor, ktorý si priam žiada osvetliť niečím jednoduchým a nenápadným, a pritom veľmi užitočným a nápomocným. Nemusíte hneď kupovať novú kuchynskú linku, viete ju jednoducho oživiť farebnými led pásmi. Led pásy jednoducho pripevníte k linke vďaka lepiacej časti. Bez žiadnych zásahov máte vašu kuchynskú linku osvetlenú behom zopár minút.