Gél alebo lak?

Každá žena pôsobí sebavedomo keď je spokojná sama so sebou. A práve preto navštevujeme rôzne kozmetické salóny, dávame si upravovať vlasy a takisto nechýba ani úprava nechtov. Nechty sú takisto dôležité ako vlasy či naša pleť. Ku každej žene upravené nechty jednoducho patria. Dnešná doba nám ponúka skutočne rôzne možnosti, ako sa o svoje nechty postarať. Lak na nechty je klasika. Mnoho žien však od laku na nechty už upustilo. Krátka trvácnosť, ktorá sa pri manuálnejpráci ihneď odzrkadlí. A zničené ošúpané nechty sú ešte horšie, ako nechty nenalakované. Pre každú modernú ženu je tu riešenie. A tým sú gélové nechty.

gélové nechty

Určite sa už každá z nás s gélovými nechtami stretla. Niekedy by ste však ani nepovedali že ide o gél na nechtoch. Gélové nechty si nemusíš hneď predstavovať dlhé, výrazné nechty. Gél môžete aplikovať pohodlne aj na svoje vlastné nechty. Gél dokonca na prirodzených nechtoch drží oveľa lepšie ako na nechtoch umelých. V prípade, že si chcete nechty predĺžiť či zmeniť ich tvar máte samozrejme možnosť nalepenia umelých nechtov. Gélové nechty predstavujúskutočne rozšírený tried medzi ženami, ktorého sa drží množstvo slečien či dám. Výhody gélových nechtov sú najmä dlhá životnosť.

gélové nechty

Po aplikácii gélu sa gél na nechtoch necházatvrdnúť v UV lampe a tým nadobudne tvrdý a odolný charakter. Gélové nechty len tak niečo nezničí. Môžete umývať každý deň riad, podlahu či sadiť zeleninu a vaše gélové nechty budú stále rovnaké, ako prvý deň aplikácie. Okrem dlhej životnosti, gélové nechty https://www.d-nails.sk/ vyzerajú aj oveľa lepšie. Dnes je na trhu skutočne veľké množstvo gélov na nechty, ktoré si môžete vybrať v rôznych farbách. D-nails.sk ponúka širokú ponuku kvalitných, profesionálnych gélov na nechty, ktoré môžete využiť ako doma, ale takisto sú vhodné aj pre profesionálky do nechtového štúdia.