Čaj matcha

Ste fanúšikom zdravého životného štýlu a nájdeme u vás doma množstvo prípravkov na udržiavanie zdravia? Starať sa o svoje zdravie by malo byť samozrejmosťou, no tiež to nemusíme preháňať s prípravkami na podporu imunity, chudnutie, cukrovku, cholesterol a podobne. Množstvo produktov zaťaží váš organizmus viac ako pomôže. A množstvo produktov ani nie sú prírodne vyrobené a pcháte do seba zbytočne chémiu. Najlepšia je vždy zdravá strava a pohyb. A zdravú stravu podportíe Matcha čajom. Super čaj Matcha z lístkov z Japonska je zelený silný čaj, ktorý má silné antioxidačné účinky a vaše telo podporuje zvnútra. Blahodarne pôsobí na trávenie a ako prevencia pred chorobami. A pritom pijete zelený čaj. No svojou kvalitou sa nedá ani len porovnať porciovaným zeleným čajom, aký kúpite v bežnom obchode.

matcha čaj

Príprava Matcha tea.

Matcha čaj je prášok, ktorý zalejeme horúcou vodou a môžete piť. Pre niekoho chuť Matcha čaju nie je najpríjemnejšia, je mierne horkastá a výrazná, tak si ho môžete osladiť. Na prípravu Matcha čaju budete potrebovať 1 až 2 čajové lyžičky Matcha prášku a zalejete ho 0,5-2 dcl vody, podľa chuti. Teplota vody by však nemala byť vriaca. Nezalievajte vodou hneď vypnutou v kanvici. Ideálna voda na zaliatie Matcha čaju je 60-70 stupňov.

matcha čaj

Podľa chuti si môžete do Matcha čaju pridať aj iné ingrediencie. Doprajte si mlieko, javorový sirup, stéviu a z vášho Matcha čaju môžete mať chutnú pochúťku. Matcha čaj je skutočným zázrakom medzi zelenými čajmi. Jeho silné účinky majú blahodarný vplyv na naše telo a zdravie a jeden pohár Matcha čaju by sme si mali dopriať každý deň. A nielen ak sme chorý. Matcha čaj bude preventívne udržiavať vaše zdravie v kondícii. Urobte aj vy niečo pre svoje zdravie a začnite piť Matcha čaj. Navštívte stránku totalvital.sk a objednajte si svoj super čaj ešte dnes.