Začiatok podnikania

Čo znamená, keď sa povie ready made spoločnosť? Pripravená spoločnosť, pripravená na podnikanie. Spoločnosť, ktorá bola vytvorená za účelom jej predaja so zámerom zjednodušiť začínajúcim podnikateľom proces vybavovania, ktorý sa spája so založením spoločností. Celý proces pozostáva z niekoľkých základných krokov, ktoré je potrebné vykonať. Okrem iného sa zakladanie spoločnosti spája s administratívnou prácou, vytváraním zmlúv a iných písomností, s návštevou jednotlivých úradov a komunikáciou s nimi.

čas na nové začiatky

Keď sa zoberie do úvahy čakacia lehota, ktorá je nevyhnutná pre absolvovanie jednotlivých úkonov, vo finále ide o pomerne náročný a zdĺhavý proces. Začínajúci podnikatelia môžete si štart vášho podnikania zjednodušiť. Ako? Tak, že oslovíte sprostredkovateľské firmy, ktorých náplňou práce je zakladanie eseročiek. Naša firma sa špecializuje na podnikanie a veci, ktoré s ním súvisia, na finančné poradenstvo, účtovníctvo a dane. So všetkým vám vieme poradiť a pomôcť. V prípade záujmu kúpy určitej spoločnosti, ktorá spĺňa vaše predstavy, nás môžete kontaktovať. Telefonicky, mailom alebo osobne. Vysvetlíme vám daný postup, ktorý je potrebné dodržať, aby došlo k uzavretiu kúpno-predajnej zmluvy a následnej registrácii spoločnosti do Obchodného registra.

nebojte sa sveta podnikania

Predaj ready made sro znamená, že na predaj je určená spoločnosť, ktorá nikdy nepodnikala. Nikdy nevykonávala podnikateľskú činnosť, takže nemá žiadnu históriu. Žiadna história znamená žiadne pohľadávky, žiadne záväzky, žiadny majetok. Spoločnosť je účtovne čistá a pripravená na predaj. Danej spoločnosti prislúcha názov, sídlo, predmet alebo predmety podnikania. Tieto údaje môžete zmeniť, aby vaše podnikanie spĺňalo vaše požiadavky a predstavy, ktoré ste si stanovili a predsavzali. Po kontakte s vami vás budeme priebežne informovať o postupe, ktorý je stanovený platnou legislatívou v našej krajine. V priebehu niekoľkých pracovných dní obdržíte potvrdenie o zápise do Obchodného registra, čím sa daná spoločnosť stáva vašou a vy preberáte zodpovednosť za celý jej chod, fungovanie. Začínate podnikať.