Tantrické masáže

Tantra masáže sú masáže realizované pre relaxáciu tela aj duše. Po tantra masážach alebo po senzuálnych masážach budete príjemne zrelaxovaní a pripravení znova čeliť stresovému a hektickému spôsobu našich životov. V centre Bratislavy sa nachádza masážny tantra salón a spa Bratislava tantra, ktorý zamestnáva profesionálne masérky, ktoré vám budú robiť spoločnosť . Recenzie označujú tento salón ako oázu pokoja.

Tantrické masáže sú jedinečným spôsobom relaxácie prebiehajúca v príjemnej atmosfére. Masáže sa realizujú pomocou dotykov na rôznych miestach tela, aj v intímnych častiach tela. Charakter aj samotná masáž dokážu uvoľniť telo až tak, že zabudnete na svet okolo. Tantra masáže sú vhodné pre ženy aj pre mužov a odhalí aj najtajnejšie taje vášho tela.

Pre možnosť masáže v tomto masážnom salóne je potrebné sa objednať cez internet. Objednať by ste sa mali aspoň o 1 hodinu vopred. Kvôli bezpečnosti sa v tomto salóne neposkytujú služby ľuďom s vírusovými ochoreniami, ochoreniami kože a služby sa neposkytujú ani ľuďom, ktorí sú pod zjavným vplyvom alkoholových látok alebo sú viditeľne intoxikovaní inými návykovými drogami. V tomto salóne si užijete iba triezvi. Neznamená to však, že s masérkami budete mať sex. Je to masážny salón. Ak budete stály klient na tantrické masáže alebo masáže lingamu, môžete od salónu získať doživotnú zľavu.

Tantrické masáže prebiehajú rôznymi spôsobmi. V tomto konkrétnom salóne si zvolíte masérku, ktorú by ste pri masáži chceli mať. Pred samotnými masážami sa podáva čaj alebo káva, aby sa zmysly nabudili. Pri niektorých špeciálnych tantra masážach, ako sú Special tantra, Magic tantra a Couple tantra sa podáva aj vínko alebo sekt, aby ste si užili atmosféru. Po tomto „rituáli“ prichádza na rad samotná masáž, pred ktorou sa však musíte obliecť do látky, ktorá má rituálny účel a nazýva sa „sárong“ (nosia to aj muži aj ženy, zväčša ako sukňu). Pred masážou je potrebné sa umyť v sprche, aby sa zachovala 100 % hygiena. Po senzuálnej masáži si môžete poležať v kľude, aby ste naplno načerpali novú energiu z masáže. Po nej vás znova čaká sprcha a darček od masážneho salónu.

Klasická tantra masáž

Tantra masáží je hneď niekoľko druhov, pričom každá sa dá rezervovať samostatne, začínajúc pri klasických tantra masážach a končiac pri exkluzívnych tantra masážach. Poďme si ich rozobrať podrobne aj s cenami.

Klasická tantrická masáž – klasická tantrická masáž je určená pre všetkých, ktorí ešte nikdy nevyskúšali tantra masáž. Táto masáž sa vykonáva iba masérkou, konkrétne rukami danej masérky, ktorá vám odovzdáva energiu, aby sa vaše telo zregenerovalo. Táto konkrétna masáž sa zakončuje príjemnou masážou lingamu, pri ktorej je pravdepodobnosť vyvrcholenia. Táto tantrická masáž sa môže vykonávať buď 45 minút alebo rovnú hodinu, teda 60 minút.

45 minút masáže = 90 €

1 hodina masáže = 120 €

Body – Body tantra masáž je už pokročilejšia tantra masáž. Je veľmi príbuzná s klasickou tantra masážou, rozdiel je iba v tom, že je tu technika body-to-body, teda masérka sa o vás neopiera len rukami, ale opiera sa o vás celým telom. Rovnako je to jednostranné dávanie energie, len zo strany masérky. Súčasťou masáže je tantrická hudba, ktorá sa v spa púšťa pri každej masáži. Aj táto masáž vrcholí masážou lingamu. Pri tejto masáži sú tri rôzne možnosti časov – 45 minút, hodina alebo hodina a pol.

45 minút = 120 €

1 hodina = 140 €

1,5 hodiny = 160 €

Vzájomná Body tantra masáž – táto tantrická masáž je už pre skúsenejších a aktívnejších klientov. Je určená primárne tým klientom, ktorých už omrzelo iba ležať a nič pri masáži nerobiť. V tejto masáži sa aj vy môžete zapojiť do predávania energie masérke, táto technika je sprevádzaná technikou body-to-body, teda celým telom. Na výber sú štyri rôzne časové údaje trvania jednotlivých masáží – 45 minút, 1 hodina, 1,5 hodiny alebo 2 hodiny.

45 minút = 160 €

1 hodina = 180 €

1,5 hodiny = 210 €

2 hodiny = 240 €

Secret dark – je tajuplnou masážou, ktorá sa klientovi odkryje až keď osobne navštívi tantrický salón. Trvanie tejto masáže je 45 minút.

45 minút = 150 €

Tantrická masáž rain mutual – táto masáž sa vymyká z priemeru všetkých ostatných masáží, je totiž s maznaním sa. V tomto programe klientovi masérka spríjemní sprchu a pred samotnou masážou sa s klientom pomazná. Táto masáž je taktiež vhodná pre tých klientov, ktorí už majú s tantrickými masážami nejaké skúsenosti a radi by sa zapojili do jej priebehu. K dispozícii sú tri časové údaje jednotlivých masáží – 1 hodina, 1,5 hodiny a 2 hodiny masáže.

1 hodina = 200 €

1,5 hodiny = 230 €

2 hodiny = 260 €

Senzual tantrická masáž – táto masáž je spojená s masážou prostaty. Táto tantrická masáž je už pre veľmi skúsených klientov tantra masáží, ktorí sa neboja vyskúšať niečo nové, čo dovtedy nezažili ani pri tantra masáži. Masáž prostaty je realizovaná v tom istom čase ako je realizovaná masáž lingamu. Táto masáž sa dá realizovať v troch časových možnostiach – 1 hodina, 1,5 hodiny alebo 2 hodiny.

1 hodina = 210 €

1,5 hodiny = 230 €

2 hodiny = 250 €

Tantrická masáž Special – táto masáž je určená predovšetkým pre mužov, ktorí sú v otázke tantrických masáží skúsenejšími klientami, ktorí majú zvládnutý vysoký stupeň sebaovládania. V tejto masáži sa s klientom bude lady masérka maznať v sprche aj pred samotnou masážou. V cene tejto masáže je zahrnutá fľaška sektu, prípadne fľaška vína, ktoré nádherne doplní atmosféru. K dispozícii je aj čokoládové fondue so sušeným ovocím. V tejto masáži sa taktiež aplikuje prístup body-to-body, masérka sa o klienta opiera celým svojim telom. Masáž je špeciálnou najmä preto, že masáž lingamu sa koná rovnako na začiatku ako aj na konci masáže. Túto masáž je možné realizovať 1 hodinu, 1,5 hodiny, 2 hodiny alebo 2,5 hodiny.

Tantra masáž

1 hodina = 250 €

1,5 hodiny = 280 €

2 hodiny = 310 €

2,5 hodiny = 340 €

Magic tantra – táto masáž sa môže rátať ako all-inclusive masáž – v cene je zarátaná aj fľaša sektu/vína, fondue s lahodným ovocím a nasleduje romantická masáž, v ktorej sa nechajte láskať masérkou a unášať sa hudbou. Počas tohto unášania môžete zvoliť rytmus, v ktorom zbavíte masérku oblečenia. Nechajte sa unášať pocitom masáže telo na telo a opakovanou masážou lingamu. K dispozícií sú štyri časové údaje masáže – 1 hodina, 1,5 hodiny, 2 hodiny a 2,5 hodiny.

1 hodina = 280 €

1,5 hodiny = 310 €

2 hodiny = 340 €

2,5 hodiny = 370 €

Tantrická masáž pre páry – exkluzívna tantrická masáž pre zamilované páry, ktoré sa zamýšľajú nad možnosťami ako si okoreniť život vzájomnou masážou, ktorá sa dá realizovať spolu alebo oddelene v rôznych miestnostiach. Táto masáž sa končí masážou lingamu a masážou joni (masáž mužských a ženských partií). K dispozícii sú tri časové ohraničenia masáže – 1,5 hodiny, 2 hodiny, 2,5 hodiny.

1,5 hodiny = 320 €

2 hodiny = 350 €

2,5 hodiny = 380 €

Double body tantrická masáž – táto tantrická masáž je určená pre tých, ktorí by si radi dopriali dvojnásobok rozkoše z masáže body-to-body. Odovzdávateľkami energie sú masérky, teda ide o jednosmernú masáž. Masáž lingamu je samozrejme súčasťou tohto balíčka. Môžete si vybrať medzi 1 hodinou, 1,5 hodinami alebo 2 hodinami masáže.

1 hodina = 250 €

1,5 hodiny = 280 €

2 hodiny = 310 €

Double special – táto masáž je určená predovšetkým pre tých náročnejších. Masáž je realizovaná aj s vašou pomocou, teda sa do masáže tohto typu zapájate aj vy ako klient. Masáž lingamu sa samozrejme v tomto balíčku nachádza na začiatku aj na konci. Masáže sa konajú 1,5 hodiny, 2 hodiny alebo 2,5 hodiny.

1,5 hodiny = 360 €

2 hodiny = 390 €

2,5 hodiny = 420 €

Deluxe tantra – táto tantrická masáž je výhradne pre ženy, súčasťou tohto balíka masáží je aj tzv. masáž joni (masáž intímnych partií). Táto masáž je v dvoch časových variantoch – 1 hodina alebo 1, 5 hodiny.

1 hodina = 130 €

1,5 hodiny = 150 €

Exclusive tantra – exkluzívna tantrická masáž výhradne pre ženy. Pri tomto balíčku masáží na ženu bude čakať fľaška sektu/vína a samozrejme nesmie chýbať čokoládové fondue s lahodným ovocím. Aj v tomto balíčku je zahrnutá masáž joni. Po masáži dostanete malý darček ako pozornosť podniku. Táto masáž má dva varianty – 1, 5 hodiny a 2 hodiny masáže.

1, 5 hodiny = 190 €

2 hodiny = 210 €