Novinky v aktualitách, pozrite sa

Oprava kanalizácie patrí k zložitejším, náročnejším procesom, pri ktorých často nestačia len klasické metódy čistenia, najmä ak ide o závažnejšie poškodenia, napr. prasknuté potrubie či prerastanie koreňov stromov. Rýchla a účinná diagnostika môže identifikovať príčiny a zabrániť rozsiahlym výkopovým prácam, ktoré sú finančne veľmi nákladné, zvlášť, ak je potrebné upraviť terén do pôvodného stavu. Ďalšou často vyhľadávanou službou je čistenie odpadov. Aj tu platí princíp prevencie – čím viac sa problém zanedbá, tým väčšie náklady neskôr budete mať. Čistenie odpadov – krtkovanie – je vykonávané pomocou moderných technologických vymožeností. Elektromotor umožní priechodnosť upchatého potrubia a zbaví ho nečistôt. Efektívnym prostriedkom je aj vysokotlakové čistenie, vďaka ktorému zostane potrubie čisté.

kanalizacia

Zaujímalo by vás, ako sa odstraňujú problémy s kanalizáciou? Pre bežného človeka je asi nepredstaviteľné, čo všetko to môže obnášať, ale vďaka TV-monitoringu sa presne určí lokalizácia a rozsah problému a navrhne sa riešenie a možnosti čistenia. V prípade TV-monitoringu hovoríme o premyslenom koncepte, systéme kamier zavedených do potrubia – diaľkovo zavedená kamera ukáže všetky defekty v potrubí. Tento postup je účinný, profesionálne vykonávaný a zároveň neinvazívny a vo väčšine prípadov nie sú nutné rozsiahlejšie úkony, ak sa poškodenia odhalia včas.

kanalizácia

Netreba pritom čakať, že sa problém vyrieši sám alebo skúšať si pomôcť bez odborného vzdelania. Na to sme tu my – skúsený tím kvalifikovaných pracovníkov firmy AB-krtkovanie, ktorý vám ochotne poradí s vašimi problémami a pokúsi sa nájsť riešenie. Naše aktuality Ab-krtkovanie – vďaka najnovším technológiám sú vám naše služby k dispozícii nonstop – fungujeme skutočne operatívne a pokrývame celé západné Slovensko. Poskytujeme tiež frézovanie kanalizácie (odstraňovanie tuhých nečistôt) a trasovanie potrubia. Kontaktovať nás môžete na uvedených telefónnych číslach, prípadne na e-mailovej adrese. Pre rýchlu komunikáciu tiež môžete vyplniť kontaktný formulár na webstránke.