Nezabudnuteľná erotická masáž

Indické náboženstvo vytvorilo niekoľko hlavných i vedľajších prúdov, do ktorých vložilo svoju podstatu. Jedným z nich je i tantrizmus. Je to smer, ktorý prebral klasickú spiritualitu a liečivú podstatu. Je známe už tisícky rokov, no pridlho sa držalo v tajnosti, takže skutočný dátum jeho začiatku nie je známy. Nebol prístupný verejnosti hlavne preto, že tá hŕstka ľudí, ktorí jeho tajomstvá a rituály ovládali verili, že im tieto tajomstvá boli zverené samotným bohom, ktorí si ich vyvolil na túto neľahkú misiu. Tantrici sú doteraz vyznávači ľudskej nahoty, ktorá je podľa nich prirodzený stav, s ktorým sa každý jeden z nás narodil.

masáž

Nie je to teda niečo, čo by nás malo zneisťovať, ale práve naopak – je to niečo, čo nás približuje k bohu. Tantrizmus totiž okrem iného hlása i to, že bez sexuálneho spolunažívania muža a ženy nikdy nemôžeme byť spasení a osvietení nekonečnou božskou slávou a múdrosťou. Muž a žena – dva protiklady, ktoré sa navzájom dopĺňajú a priťahujú, boli stvorení na to, aby spolu nažívali. A práve v tomto duchu sa nesú i tantrické masáže nevynímajúc ich príbuzné masáže ako nuru masáže, senzuálne masáže, párové masáže, masáže špeciálne určené pre ženy či štvorručné masáže.

masáž

Nesú sa v znamení spirituality, tmy. Nádych histórie a úctivého ticha dodáva dvom preplietajúcim sa telám ten správny šmrnc a nezabudnuteľnú atmosféru. Odovzdávanie a prijímanie energie je prvoradé. O to v tantrických masážach ide. Každá erotická masáž je zameraná na výdaj energie od masérky smerom ku klientovi, prípadne vzájomné darovanie energie jeden druhému presne tak, ako si to žiada náboženstvo indického pôvodu. Oslobodzujúce účinky na ducha, uvoľnenie každého jedného svalu či prevetraná a znovuzrodená myseľ je to, čo si z tantrického Magic Tantra salóna odnesie každý jeden zákazník.