Motoricky polohovateľné rošty SEGUM

Nekvalitné a tenké rošty s tenučkými lamelami veľmi vhodné nie sú, nakoľko sa po krátkom čase prehýbajú a nedržia si svoju stabilitu. Kvalitný spánok si zaslúži každý z nás, nikto sa nechce budiť dolámaný a unavený, neprospieva to nielen zdravotnej, no ani psychickej stránke človeka. Pre zaistenie čo najväčšieho komfortu pri relaxe a počas nočného spánku sú veľmi vhodné rošty motoricky polohovateľné Segum, ktoré si môžete nastaviť presne podľa svojich potrieb do obľúbenej polohy, ktorá Vám vyhovuje najviac. Naše vysokokvalitné rošty SEGUM spĺňajú všetky kritériá najvyššej kvality, ktoré môžu motoricky polohovateľné rošty ponúknuť.

manželská posteľ

Sú ovládané dvoma motormi, ktoré umožňujú nezávislé zdvihnutie hlavy alebo nôh, zložené z kvalitných a pevných, no pritom pružných lamiel, ktoré sú uchytené vo výkyvných pružných puzdrách. Tieto puzdrá sú tým prvkom, ktorý zabezpečuje otáčanie lamiel do všetkých smerov čím kopírujú tvar tela človeka. V strede roštu sú tieto lamely zdvojené s možnosťou nastavenia tvrdosti a zároveň rozdeľujú rošt na tri zóny tvrdosti. Vysoká stabilita a pevnosť roštu je zabezpečená stredovým stabilizačným popruhom, ktorý zabraňuje zlomeniu jednotlivých lamiel. V našej ponuky nájdete tiež motoricky polohovateľné rošty s pohodlným prístupom do úložného priestoru postele, či záchytným držadlom na konci roštu, ktoré zabraňuje posúvaniu matraca počas polohovania. Motoricky polohovateľné rošty SEGUM sú mimoriadne pevné a čom svedčí aj ich nosnosť, sú vhodné pre všetkých s váhou až do 130 kg.

spiaca žena

Pohodlné, komfortné, zdravotne vyhovujúce s terapeutickým efektom – tieto všetky výhody majú práve motoricky polohovateľné rošty. Zabezpečíte si nimi vyhovujúcu polohu pre spánok, ktorá je telu prirodzená, výsledkom čoho bude odpočinuté telo, ktoré si takýto dokonalý oddych nepochybne zaslúži.