Je tantrická masáž od profesionálky neverou?

Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ktorými dokážeme nabiť svoju energiu, príjemne si pritom oddýchnuť a následne získať lepšiu náladu ako aj potrebné sily do života. Radí sa sem dobré jedlo, bohatý kultúrny zážitok alebo napríklad dobre odvedená masáž. A práve masáže môžeme deliť na niekoľko druhov podľa toho, na čo zameriavajú a hlavne podľa toho, aké používajú techniky. Preto okrem tej klasickej poznáme napríklad aj senzuálnu alebo tantrickú.

masáž, ruky

Tantrická masáž sa zameriava na senzuálne dotyky. Využíva senzuálne dotyky k dosiahnutiu toho najlepšieho pôžitku z hľadiska potrebného uvoľnenia a načerpania nových životných síl. Inak to môžeme nazvať aj tak, že využíva našu sexuálnu energiu smerom, aby priniesla uspokojenie. Telesné, ale v neposlednom rade tiež emočné.

Nie je to o pohlavnom styku. Je to zaobchádzaní so sexuálnou energiou, ktorej význam je oveľa bohatší a pri správnej technike sa dá využiť k tomu, aby sa pomocou nej odstránilo viacero negatívnych blokov, čo súvisia s telesnými alebo psychickými ťažkosťami. Takisto sa pri nej odstraňujú sexuálne bloky, čo je určite kategória, na ktorú bežné masáže nemyslia a túto stránku nášho ja ignorujú.

žena, masáž

Veľakrát sa k tejto charakteristike následne viaže otázka, či pri absolvovaní tantrickej masáže od profesionálky alebo od pracovníčky v tantra salóne prichádza k nevere. Tu je vhodné spomenúť, že samozrejme nie každá žena, resp. nie každý človek ovláda konkrétne postupy a techniky, čo sú pri tantrickej masáži používané. Preto ich vykonávajú súkromné masérky alebo ich poskytujú špecializované tantra salóny, najlepšie nájdete v Bratislave. Za všetky úvahy ale asi najlepšie stojí táto odpoveď.

  • V ponuke služieb tantra salónu v Bratislave nájdete veľa typov senzuálnych masáží a medzi nimi nájdete takzvanú „masáž pre páry“. Teda určite nie je výnimkou, ak sa tieto služby rozhodne navštíviť pár vo dvojici a postup spolu so zaujímavými technikami môžu týmto spôsobom odpozerať, priučiť sa niečomu novému, čím obohatia svoj spoločný súkromný život.